Piękne i wzruszające Blackwood Crossing od PeperSeven

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Email -- 0 Flares ×

Blackwood Crossing

Blackwood Crossing, to przygodowa, narracyjna i przepełniona emocjami gra studia PeperSeven i tytuł, który mnie zachwycił , co jest ostatnio w moim wypadku wyjątkiem.

W tej doskonałej, choć niezmiernie krótkiej przygodówce wcielamy się w dwójkę osieroconego rodzeństwa, dorastającą i zajętą swoimi sprawami Scarlett i jej dużo młodszego, spragnionego zabaw z siostrą brata, Finna. Dwójka wyrusza w podróż bardzo nietypowym, bowiem magicznym pociągiem, w którym to spotykają tajemniczą, magiczną postać, chłopca z głową królika. To on prowadzi ich przez meandry ich pojazdu, będącego alegorią ich życia i to dzięki niemu, dwójce udaje się ponownie poczuć rodzinną więź i miłość do siebie.

Jakiś czas na stronie lubiegrac.pl pojawiła się moja recenzja tej niezwykłej przygodówki, która wzruszała mnie za każdym razem gdy w nią grałam. Na tej samej stronie zagościła także solucja Blackood Crossing, opisująca dokładnie, krok po kroku sposób przejścia tej mimo wszystko prostej gry. Zaglądajcie, czytajcie i przede wszystkim zagrajcie w tę grę, bo warto.

Przeczytaj recenzję            Zapoznaj się z poradnikiem 

The following two tabs change content below.
Blog pasjonatki gier logicznych i przygodówek. Bądź na bieżąco z przygodą!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *