Rodzima przygodówka Inner Voices zadebiutuje już 10 maja

2 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 2 Email -- 2 Flares ×

Inner Voices

Wkrótce w sprzedaży zadebiutuje gra przygodowa w klimacie horroru, dla której inspiracją stała się twórczość pisarza grozy H.P. LovecraftaE. A. PoeS. Kinga, zatytułowana: Inner Voices.

Wydaniem gry, stworzonej przez Simulation Games Studio z Warszawy, zajęło się Wydawnictwo Fat Dog Games. Gra w polskiej i angielskiej wersji językowej zadebiutuje już 10 maja i będzie dostępna w dystrybucji cyfrowej na platformie Steam.

„Koncept i pierwsze zalążki gry powstały w trakcie 3-dniowego game jam’u organizowanego przez Epic, twórcę silnika Unreal Engine 4. Po udanym game jamie studio zdecydowało się rozwinąć grę i wydać ją komercyjnie.”

W grze wcielamy się w John’a Blake’a, mężczyznę, który pozbawiony wspomnień trafia do nieznanego mu i mrocznego wymiaru. Jego celem, jak zarówno celem gracza jest  uzbieranie fragmentów wspomnień, pokonywanie labiryntu pomieszczeń, który stale się zmienia oraz rozwiązywanie zagadek o różnej stopniu trudności. Wybory gracza i decyzje, które podejmie, wpływać będą na to jak potoczy się rozgrywka i doprowadzą do jednego z pięciu zakończeń. Fragmenty przeszłości odkrywane będę przy pomocy tajemniczych i ciemnych mocy towarzyszących protagoniście.

Unikalne cechy gry Inner Voices:

- unikatowy mroczny klimat inspirowany twórczością H. P. Lovecrafta i jego mitologii Cthulhu, E. A. Poe i S. Kinga,
- intrygująca, niepokojąca rozgrywka dzięki wiecznie zmieniającemu się labiryntowi, niesamowite wrażenia dzięki nastrojowej ścieżce dźwiękowej,
- wciągająca historia pełna zwrotów akcji i wyborów, które prowadzą do 5 różnych zakończeń,
- angażujące zagadki I zadania, o różnych poziomach złożoności i trudności.

Graczom towarzyszyć będzie nastrojowa ścieżka dźwiękowa, która dostępna jest na portalu Game Jolt.

Projekt zostanie zaprezentowany na tegorocznym Pyrkonie, który startuje już w piątek.  Na gości będą czekały atrakcyjne konkursy, w których do wygrania będą fizyczne, drukowane w technice 3D, materiały pochodzące ze świata gry. Fat Dog Games zaprezentuje także wersję VR przygotowywaną na Oculus Rift! Wydawca zaprasza na Pyrkon, do Hali Gier Elektronicznych (hala nr 5a), na stoisko nr IG 21.

Przygotujcie się na niepokojącą, lovecraftowską rozgrywkę przy akompaniamencie klimatycznej ścieżki dźwiękowej, z efektami wizualnymi osiągniętymi przy pomocy Unreal 4 Engine.
I pamiętajcie - nic nie jest tym, czym się wydaje.

Strona internetowa Inner Voices     Facebook      Twitter       Karta gry na Steam        Fat Dog Games       Simulation Games Studio

Informacja Prasowa 

The following two tabs change content below.
Blog pasjonatki gier logicznych i przygodówek. Bądź na bieżąco z przygodą!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *