Baśniowy świat i mnóstwo muzyki, czyli recenzja filmu Piękna i Bestia

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Email -- 0 Flares ×

Piękna i Bestia

Ponieważ nie samymi przygodówkami człowiek żyje, to pozwolicie, że zaprezentuje Wam tym razem recenzję filmu, którą popełniłam na lubiegrac.pl. Jest to mój debiut, więc wybaczcie ewentualne potknięcia. Nie mogłam jednak sobie odmówić napisania tego artykułu, bowiem oprócz grania, zdarza mi się oglądać filmy  w różnych gatunkach, w tym bajki. Swoje honorowe miejsce zajmują tam animacje Disneya, w tym urokliwa Piękna i Bestia z roku 1991.

Przyznam się, że obawiałam się zderzenia z odnowioną wersją mojej ukochanej baśni, ale ,moje lęki były nieuzasadnione, bo  bawiłam się doskonale. Jeśli lubicie wracać do znanych opowieści i chcecie przenieść się w inny świat, w którym wszystko może się zdarzyć, to serdecznie polecam sprawdzić ten tytuł.

„……Condon udowodnił, że można w ciekawy i wartościowy sposób po raz kolejny zobrazować widzom piękną, wzruszającą, baśniową historię, robiąc tym samym ukłon w stronę cudownej bajki z przed lat. Ja bawiłam się świetnie z sentymentem wspominając animację Disneya.”

To tylko fragment mojej recenzji, na którą odsyłam Was na lubiegrac.pl, życząc miłej lektury.

The following two tabs change content below.
Blog pasjonatki gier logicznych i przygodówek. Bądź na bieżąco z przygodą!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *