Dziś premiera psychologicznego horroru Inner Voices – recenzja

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Email -- 0 Flares ×

Inner Voices (Small)

Inner Voices, dzieło Simulation Games Studio, wydane w kraju dzięki Fat Dog Games jest już w sprzedaży. Grę w dystrybucji cyfrowej kupicie na Steam, w obniżonej cenie.

W grze, o której wspominałam Wam już na moim blogu klik, wcielamy się w Johna Blake’a, człowieka, który zagubił gdzieś własne wspomnienia. Trafiwszy do innego i tajemniczego wymiaru wraz z towarzyszącym mu Bytem, postara się je odnaleźć. Zadanie nie będzie łatwe, bowiem oprócz zagadek, które czekać będą na Blake’a, błądzić będzie  on po labiryncie stale zmieniających się pomieszczeń.

 Inner Voices, to opowieść, która łączy w sobie mroczny klimat, rodem z horroru, tajemnicę, elementy zręcznościowe (choć tych na szczęście nie jest dużo) z typowymi, przygodowymi zadaniami o różnym stopniu trudności. Choć Inner Voices nie przywita nas zagadkami rodem z Mystów, nad którymi ślęczelibyśmy  obłożeni mnóstwem notatek, to spora ich część wymagać będzie od nas uwagi i zaangażowania.

To fragment mojej recenzji owej przygodówki. Całość znajdziecie na lubiegrac.pl, gdzie obecnie trwa konkurs, w którym można wygrać jeden z czterech kluczy tej gry. Dajcie szansę szczęściu :)

Recenzja Inner Voices            Konkurs – Inner Voices – zagubione wspomnienia          Kup grę na Steam 

The following two tabs change content below.
Blog pasjonatki gier logicznych i przygodówek. Bądź na bieżąco z przygodą!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *