Big in Japan: Fat Dog Games uczestnikiem Polish Gaming Lunch w Tokio – Informacja Prasowa

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Email -- 0 Flares ×

INFORMACJA PRASOWA

Fat Dog Games, wydawca Inner Voices, został zaproszony do uczestnictwa w wizycie zorganizowanej przez polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych w Tokio oraz Fundację Indie Games Developers Polska, która odbędzie się w dniach 18-20 maja 2017!

Fat Dog Games, wydawca Inner Voices, został zaproszony do uczestnictwa w wizycie zorganizowanej przez polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych w Tokio oraz Fundację Indie Games Developers Polska, która odbędzie się w dniach 18-20 maja 2017. Firmę reprezentował będzie Aleksander Sierżęga, Koordynator Projektów i Partner w Fat Dog Games.

Polish Gaming Lunch to spotkanie biznesowe mające na celu tworzenie sieci kontaktów, zorganizowane przez Wydział Promocji Handlu i Inwestycji przy Ambasadzie RP w Tokio. Na wizytę złoży się szereg seminariów oraz bilateralnych spotkań między polskimi i japońskimi firmami z branży gier. Podczas rozmów, wydawca będzie miał okazję przedyskutować możliwość współpracy w zakresie międzynarodowej dystrybucji wydawanych produktów, przy użyciu sieci potencjalnych japońskich partnerów biznesowych.

Fat Dog Games niedawno zmienił swój status, stając się wydawcą gier. Firma zajmuje się pozyskiwaniem interesujących projektów, szkoleniem twórców gier, wspieraniem ich finansowo oraz wydawaniem ich produktów na rynkach międzynarodowych. Zasady potencjalnej współpracy znajdują się w linku poniżej.

Polish Gaming Lunch

The following two tabs change content below.
Blog pasjonatki gier logicznych i przygodówek. Bądź na bieżąco z przygodą!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *