Klasyczna przygodówka Happiless – niesamowita bajka dla dorosłych

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Email -- 0 Flares ×

Happiless (Small)

Rosyjskie studio Revolution Fist pracuje nad niezwykłą przygodówką, klasykiem łączącym bajkowy klimat z dorosłą fabułą. Projekt nosi tytuł: Happiless.

Na pewnej, wymyślonej planecie o nazwie Sadir, żyje sobie detektyw kot. Miejsce, w którym mieszka jest niezwykle spokojne, a mieszkańcy owej planety popełniają tylko drobne wykroczenia. Z tej racji nasz protagonista zajmuje się jedynie drobnymi sprawami, takimi jak próby połączenia alkoholików z ich rodzinami, czy szukaniem zagubionych kluczy. Wszystko zmienia się, gdy pewnego dnia ktoś porywa znanego i cenionego profesora Cookie. Detektyw postanawia dowiedzieć się kto to zrobił i dlaczego. Przy okazji pozna wiele tajemnic dotyczących samego siebie i natknie się na postacie rodem z bajki, jak choćby: baba Yaga i goblin drzewny, pani Coffe i kilka innych.

Happiless jest grą wykonaną w rysunkowej, niezwykle kolorowej grafice i choć znajdziemy w niej postacie znane z bajek, porusza ona dość dorosłe tematy i jak określają ją twórcy jest: „bajką dla dorosłych”. 

Projekt jest obecne we wczesnej fazie produkcji, ale musicie przyznać, że wygląda naprawdę dobrze. Gra pojawić się ma w sprzedaży w drugim kwartale 2018 roku  platformach Windows, Mac i Linux. Wkrótce pojawić się ma także wersja demonstracyjna owej gry.

Strona internetowa      Facebook         Twitter 

The following two tabs change content below.
Blog pasjonatki gier logicznych i przygodówek. Bądź na bieżąco z przygodą!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *