Fat Dog Games ogłasza pełną mrocznego klimatu platformówkę Dream Alone i pokazuje teaser! – Informacja Prasowa

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Email -- 0 Flares ×

Fat Dog Games, wydawca gier polskich twórców niezależnych, ma przyjemność poinformować o rozpoczęciu współpracy ze studiem WarSaw Games z Warszawy. Na mocy podpisanej umowy, Fat Dog Games został wydawcą gry Dream Alone, która przygotowywana jest przez zespół ze stolicy.

Dream Alone jest mroczną platformówką opowiadającą historię chłopca o imieniu Irra, którego rodzina, wraz z resztą mieszkańców wioski, padła ofiarą tajemniczej choroby. Mieszkańcy, jeden po drugim, zapadają w śpiączkę, aż cała miejscowość pogrąża się w stanie podobnym do śmierci. Irra wyrusza w niebezpieczną podróż do mitycznej Pani Śmierci, posiadającej moce mogące powstrzymać lub nawet cofnąć zarazę.

Dream Alone, dzięki czarno-białej grafice i mrocznemu nastrojowi, utrzymana będzie w klimacie starego horroru. “Oprócz klasycznej dla platformówek mechaniki, na gracza czeka wiele unikalnych cech – np. będziemy mogli używać specjalnych mocy bohatera, podróżować przez alternatywne rzeczywistości, a nawet manipulować czasem!” – powiedział Tomasz Róziecki, game developer ze studia WarSaw Games.

Gra miała swój niezwykle udany, pierwszy pokaz podczas 5 edycji festiwalu gier indie i retro Pixel Heaven, który odbył się w Warszawie w dniach 25-28 maja br. Unikalny klimat w połączeniu ze świeżymi pomysłami w zakresie designu został doceniony przez wszystkich gości. “Bardzo cieszymy się z kolejnej gry w naszym portfolio. Tym bardziej po tak dobrym odbiorze na Pixel Heaven. Duże zainteresowanie Dream Alone już na pierwszym pokazie jest bardzo budujące!” – powiedział Dariusz Skrzypkowski, szef Fat Dog Games.

Premiera gry planowana jest na pierwszy kwartał 2018 roku. Gra ukaże się w wersji na komputery PC oraz MAC. 

The following two tabs change content below.
Blog pasjonatki gier logicznych i przygodówek. Bądź na bieżąco z przygodą!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *