INDYGO: Fat Dog Games przedstawia historię gry poprzez darmowy e-book dostępny na Steam! Nowa data premiery

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Email -- 0 Flares ×

Indygo, nowa klimatyczna gra narracyjna, wydawana przez Fat Dog Games otrzymała nową datę premiery – 24 października. Gracze otrzymają szansę na zapoznanie się z fabułą gry poprzez darmowy e-book, dostępny na karcie Steam gry.

Indygo jest klimatyczną grą narracyjną z elementami przygodówki i point ‘n’ click, która wkrótce zostanie wypuszczona przez Fat Dog Games, wydawcę gier niezależnych.

Gra została stworzona przez Pigmentum Studio. Opowiada historię malarza cierpiącego na depresję, który od dłuższego czasu izoluje się od świata. Osobą pomagającą mu przetrwać ten trudny okres jest jego dziewczyna, Anna. Indygo jest artystyczną próbą przeciwdziałania stygmatyzacji, która dotyka osoby cierpiące na zaburzenia nastroju. Jej akcja toczy się w jednej lokacji — pracowni malarskiej.

Gracze zaintrygowani projektem będą mieli okazję zobaczyć nowe dodatkowe materiały do gry — wydawca zapowiedział wypuszczenie fabularnego ebooka oraz nowego teasera. E-book przedstawia historię tego, jak Tomasz, główny bohater, poznał Annę i będzie dostępny w języku angielskim. Rzuca on również światło na to kiedy i w jaki sposób stan Tomasza zaczął się pogarszać.

Darmowy e-book (w formatach pdf, mobi i epub), będący wstępem do historii Tomasza i Anny, jest od teraz dostępny do pobrania za darmo na platformie Steam. Gorąco zachęcamy do dodawania gry do Listy Życzeń, oraz śledzenia gry na Steam – deweloperzy i wydawca przygotowali kilka niespodzianek, które będą ujawniać do momentu premiery.

Gra będzie dostępna dla szerszej publiczności na targach Poznań Game Arena, które odbędą się w dniach 6-8 października, a także na Warsaw Games Week w dniach  13-15 października.

The following two tabs change content below.
Blog pasjonatki gier logicznych i przygodówek. Bądź na bieżąco z przygodą!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *